Студентка гр. БСм-81а Кириєнко Т. А. (науковий керівник д.е.н., професор Бєлова І.В.) із науковою роботою «Бізнес-цикли в діяльності банків» прийняла участь у  Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціальності «Банківська справа».

24 березня 2020 року відбулося засідання галузевої конкурсної комісії другого туру даного конкурсу. На конкурс було надіслано 65 студентських наукових робіти 83 авторів з 37 вищих навчальних закладів України.

За результатами засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Банківська справа» у Харківському навчально-науковому інституті Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» на підставі отриманих рецензій та відкритого обговорення було визначено найкращі конкурсні роботи.

Найвищі бали отримала робота Кириєнко Тетяни!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає Кириєнко Тетяну та її керівника д.е.н, професора Бєлову І.В. з перемогою та бажає нових здобутків у подальших наукових пошуках.