Протягом 25-27 травня 2020 р. Національним банком України та Київською школою економіки була проведена міжнародна Щорічна дослідницька конференція «Ринок праці та монетарна політика». Цього року конференція проходила в онлайн форматі з використанням платформи Zoom.

Виступи лекторів та онлайн спілкування відбувалися англійською мовою. В роботі онлайн-лекторію взяли участь викладачі кафедри ФБСС Пахненко О.М. та Рекуненко І.І.

Протягом трьох днів учасники мали змогу послухати лекції та задати питання онлайн. Спікерами конференції були дослідники з провідних універстетів США та Міжнародного валютного фонду, а саме:

- Девід Бергер, PhD, доцент, Університет Дюка (США): лекція на тему "Як впливає монетарна політика на домогосподарства?";

- Давіде Фурчері, PhD, заступник начальника відділу у дослідницькому департаменті, Міжнародний валютний фонд: лекція на тему "Глобальний індекс невизначеності";

- Барт Хобейн, PhD, професор, Університет штату Аризона (США): лекція: на тему "Коливання заробітної плати протягом економічного циклу".