2 - 3 червня відбувся он-лайн семінар «Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики», що проводився фахівцями Національного банку України для викладачів закладів вищої освіти.

В семінарі брали участь викладачі кафедри (завідувачка кафедри, д.е.н., професор Школьник І.О., к.е.н, асистент Бондаренко Є.Ю.) Семінар був насичений цікавими лекціями та не менш цікавими відповідями на запитання учасників. Приємним для кафедри, а також для ННІ БТ «УАБС» був той факт, що три із 10 лекторів є випускники аспірантури за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит: Володимир Лепушинський – директор Департаменту монетарної політики та економічного аналізу, Михайло Ребрик – начальник управління монетарної політики Департаменту монетарної політики та економічного аналізу а також Альона Закутняя – головний економіст Департаменту монетарної політики та економічного аналізу.