19.10.2020 р. доцент кафедри Журавка О.С. провела відкрите практичне заняття на тему «Розвиток недержавного пенсійного страхування в Україні» для студентів 3 та 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в режимі відео-конференції за допомогою платформи Googlе Meet.

До онлайн заняття долучилася фінансовий консультант брокерської компанії «StarLife» Рудик Оксана Василівна, яка провела для студентів майстер-клас по програмам пенсійного страхування провідної страхові компанії на ринку страхування життя – ПрАТ "Metlife". Розглядали актуальність недержавного пенсійного забезпечення, можливості накопичення пенсійного капіталу в страхових компаніях, строк програм, періодичність і розмір внесків, розмір додаткового інвестиційного доходу, особливості ануїтентного страхування.

Від студентів також буда підготовлена доповідь про можливості додаткового пенсійного забезпечення в недержавних пенсійних фондах.

Відбувся обмін досвідом, під час обговорення та дискусії студенти виявили хорошу теоретичну підготовку, здобули практичні навички та досвід для подальшої своєї професійної діяльності.