Кожна складна ситуація створює і нові можливості. Це стосується і ситуації з пандемією та запровадженими обмеженнями в різних країнах світу. При всіх негативних наслідках є як мінімум один позитив, це можливість брати участь в різних міжнародних заходах он-лайн. Так в липні місяці викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування д.е.н., професор Школьник І.О, д.е.н., професор Бєлова І.В., к.е.н. Бондаренко Є.К., Бухтіарова А.Г., Павленко Л.Д. проходили підвищення кваліфікації з 29 червня по 3 липня 2020 р.в Університеті Прикладних Наук Дойчебундесбанку (Deutsche Bundesbank University of Applied Sciences) «International Summer Course 2020 «Times of Uncertainty: Current Challenges for the European Financial Markets». Весь тиждень був насичений лекціями від професорів університету та співробітників Дойчебундесбанку та завершувався підсумковим тестуванням за результатами якого викладачі отримали сертифікати.

У вересні д.е.н., професор Школьник І.О. брала участь у вебінарі від S&P Global Ratings за участі Elena Eliseyenko Head of Branch S&P Global Ratings; Aarti Sakhuja Associate Director, Sovereign Ratings S&P Global Ratings; Annette Ess Associate Director, Financial Institutions S&P Global Ratings; Anna Brusinets Associate Director, Corporate Ratings S&P Global Ratings, який був присвячений ситуації в Україні «Spotlight On Emerging Markets: S&P Global Ratings' Perspective On Ukraine».