Всеукраїнська науково-практична конференція

У листопаді 2016 року кафедрою було започатковано Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи розвитку фінансово-кредитної системи України» з метою стимулювання обміну науковими ідеями та практичним досвідом між науковцями, аспірантами, представниками органів державної влади, фахівцями фінансово-кредитних установ, а також усіх, хто цікавиться проблемами розвитку фінансово-кредитної системи України. Конференція стала продовженням традиції Української академії банківської справи проводити щорічну осінню науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи розвитку банківської системи України».

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування на чолі із завідувачем, д.е.н., професором Школьник Інною Олександрівною, раді вітати всіх учасників конференції, яка традиційно проходить у листопаді кожного року у стінах нашого університету на кафедрі!

Мета конференції: професійне обговорення ключових проблем функціонування фінансово-кредитної системи; виявлення проблем і визначення тенденцій розвитку вітчизняної фінансово-кредитної системи; визначення шляхів підвищення ефективності розвитку фінансово-кредитної системи України.

Збірник тез доповідей 2016

Збірник тез доповідей 2017

Збірник тез доповідей 2018

Збірник тез доповідей 2019 Частина 1
Збірник тез доповідей 2019 Частина 2