Аспірантура/докторантура

У поточному навчальному році науково-педагогічні працівники кафедри ( Школьник І. О., проф., д-р екон. наук; Бєлова І.В., проф., д-р екон.наук; Рекуненко І.І., професор, д-р екон. наук; Циганюк Д.Л., доцент, канд. екон. наук; Семеног А.Ю. доцент, канд. екон. наук) здійснюють керівництво 11 аспірантами та 1 докторантом, що навчаються за освітньо-науковою програмою 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Окрім досліджень за освітньо-науковою програмою 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», викладачі кафедри здійснюють наукове керівництво 3 аспірантами, що навчаються за освітньо-науковими програмами: «Економіка» (керівник - Боронос В.Г., професор, д-р. екон. наук), «Міжнародне бізнес-адміністрування та бізнес-аналітика» (керівник - Циганюк Д.Л., доцент, канд. екон. наук), «Менеджмент» (керівник - Циганюк Д.Л., доцент, канд. екон. наук).

З часу започаткування відповідних напрямів наукових досліджень під керівництвом вищезгаданих науково-педагогічних працівників захищено:

11 кандидатських та 2 докторських дисертацій (керівник - Школьник І. О., проф., д-р екон. наук);

3 кандидатські дисертації (керівник - Боронос В.Г., професор, д-р. екон. наук);

2 кандидатські дисертації (керівник – Балацький Є.О., проф., д-р екон.наук);

2 кандидатські дисертації (керівник - Рекуненко І.І., професор, д-р екон. наук);

1 кандидатська дисертація (керівник – Криклій О.А., доцент, канд. екон. наук).

За наявними напрямами наукових досліджень аспіранти/докторанти кафедри приймають участь у держбюджетних науково-дослідних роботах, господарчих договорах та отримують індивідуальні гранти (в тому числі за програмами академічної мобільності).

Так, Сисоєва Л.Ю., доцент, канд.екон. наук, з 01.10.2016 р. по 31.10.2017р. отримувала наукову стипендію і працювала науковим співробітником в дослідницькому інституті Альфреда Крупа в м. Грайфсвальді (Німеччина), мала можливість проводити дослідження в рамках наукового проекту на тему “Європейська інтеграція в контексті економічних і політичних трансформацій в регіоні”. Деталі: http://banking.uabs.sumdu.edu.ua/ua/mizhnarodna-diialnist/hranty-ta-mizhnarodni-proekty/item/naukove-stazhuvannia