ЕRASMUS+ (КА1, КА2, КА3)

 

ННІБТ «УАБС» Сумського державного університету отримав можливість реалізувати проект академічної мобільності в співпраці з Технічним Університетом м. Фрайберга (Німеччина) в рамках грантової програми ЄС Еразмус+.

Еразмус+ – це освітня програма ЄС, спрямована на активізацію міжнародної співпраці та підвищення мобільності студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів асоційованих країн на всіх континентах.

Наприкінці 2018 року стало відомо, що німецький університет отримав позитивне рішення від Національного німецького агентства Еразмус+ для реалізації проекту «Teaching Mobility» на 2019-2020 рр. між кафедрою фінансів і інвестицій (Університет м. Фрайберга) і кафедрою фінансів, банківської справи і страхування (СумДУ). Проект передбачає обмін викладачів для проведення курсу лекцій в університетах-партнерах. Мобільність має двосторонній характер.

Так, 22-24 жовтня 2019 р. в рамках даної програми відбувся візит декана економічного факультету Університету м. Фрайберга, завідувача кафедрою фінансів і інвестицій, професора А. Хорша (Prof. Horsch).

В рамках візиту студенти спеціальності «Банківська справа», «Фінанси», «Міжнародна економіка» відвідали курс лекцій і семінарських занять за наступними темами: «The rationale of banking regulation», «Linking banking regulation and rating», «Linking banking regulation and the regulation of credit rating companies». 23.10.2019 р. відбулася відкрита лекція професора А.Хорша «The proportionality of banking regulation».

Координатор проекту від СумДУ - доцент кафедри фінансів, банківської справи і страхування Сисоєва Л.Ю. (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)