Експертна рада роботодавців

З метою забезпечення високої якості професійної підготовки випускників на основі взаємодії та комплексної співпраці з роботодавцями щодо вдосконалення освітніх програм наказом ректора № 0228-І від 17.05.2017 р. «Про створення Експертної ради роботодавців» було затверджено склад Експертної ради роботодавців зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» у складі:

 • Борисенко Роман Миколайович – заступник голови Національного банку України;
 • Оголь Дмитро Олексійович – головний економіст відділу кон’юнктурних опитувань Департаменту статистики та звітності Національного банку України;
 • Есманов Олексій Миколайович – начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області;
 • Чернуха Євген Іванович – керуючий відділенням АТ ОТП Банк в м. Суми;
 • Недєльчева Ірина Володимирівна – начальник бюро відділу бюджетування планово-економічного відділу ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»;
 • Балєв Валерій Євгенович– директор центру обслуговування клієнтів у м. Суми ПАТ «Страхова компанія «Альфа Страхування»;
 • Бойченко Віта Миколаївна – заступник директора Сумського відділення № 51 АТ «ТАСКОМБАНК»;
 • Данилов Костянтин Юрійович – начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Сумської обласної державної адміністрації.

План роботи Експертної ради роботодавців на 2019 рік

Протокол №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7

Заходи кафедри фінансів, банківської справи та страхування у рамках співпраці з представниками  експертної ради роботодавців:

 

Зустріч студентів із представником Центру обслуговування бізнесу Суми

Детальніше про захід

Панельна дискусія на тему «Навички майбутнього фахівця: сучасні виклики для освіти» в контексті спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування»

Детальніше про захід

З нагоди Дня банківських працівників у ННІ бізнес-технологій «УАБС» СумДУ 18 травня 2017 року відбулася панельна дискусія за участі роботодавців, викладачів, випускників та студентів на тему: «Навички майбутнього фахівця: сучасні виклики для освіти».

З метою виявлення розривів між навичками, які потребують роботодавці, та які формує вищий навчальний заклад, у контексті здобуття спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» було винесено на обговорення два ключових питання:

  • Топ-навички випускника зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • Що важливіше: професійні навички / Hard skills (ті, що отримані в рамках обраної професії) чи універсальні навички / Soft skills (вміння працювати в команді і швидко навчатись, вирішувати комплексні завдання, бути ініціативним, мати емоційний інтелект, критичне та стратегічне мислення, вміти управляти проектами та змінами)?

За результатами панельної дискусії:

 1. Роботодавцями було надано ряд формальних та неформальних рекомендацій студентам стосовно формування ними свого професійного майбутнього, важливості проактивної позиції та наполегливості у побудові кар’єри банківського працівника, спростовано стереотип щодо необхідності та важливості досвіду у молодого фахівця, підтверджено актуальність та доцільність виокремлення декількох спеціалізацій в рамках спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування.
 2. Викладачами та студентами обговорено та визначено напрями розвитку спеціальності з точки зору її змістовного наповнення.
 3. Випускниками та роботодавцями визначено ТОП-навички, потрібні для фахівця спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування», особливо вміння працювати з інформацією.