Участь студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в панельній дискусії «Сучасне ціноутворення в банках: як мінімізувати ризики?»

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняли участь в панельній дискусії «Особливості сучасного ціноутворення в банках» на прикладі СФ ПАТ КБ «ПриватБанк».

В обговоренні прийняли участь: директор Сумської філії «ПриватБанк» Чернявський Ігор Борисович, керівник направлення корпоративного бізнесу СФ ПАТ КБ «ПриватБанк» Кіктенко Євген Анатолійович; керівник направлення трудових ресурсів СФ ПАТ КБ «ПриватБанк» Сітковська Лариса Сергіївна.

Студенти мали змогу в процесі дискусії поглибити фахові знання. На прикладі інноваційних банківських продуктів ПАТ КБ «ПриватБанк» ознайомитись з особливостями побудови системи ціноутворення в банківській сфері. Особливої уваги приділили увагу питанням:
- Які проблеми виникають в сучасних банках при ціноутворенні?
- Як реалізувати стратегічні перетворення банку у мінливому цифровому середовищі?
- Які існують особливості методології формування цін, та як враховується собівартість банківських послуг на прикладі ПАТ КБ «ПриватБанк»?
- Які ризики впливають на систему ціноутворення кредитних банківських продуктів на прикладі банківських продуктів ПАТ КБ «ПриватБанк».
Працівники СФ ПАТ КБ «ПриватБанк» завжди долучаються до проведення навчальних і наукових заходів кафедри фінансів, банківської справи та страхування.