13 травня 2019

Наші досягнення

2-5 квітня 2019 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування) та ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси».

Студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ БТ «УАБС» СумДУ, яка взяла участь у змаганні, продемонструвала відмінні знання і гідно представила один із найкращих вищих навчальних закладів України. За результатами олімпіад студентка 4 курсу Відменко Юлія виборола призові місця – диплом ІІІ ступеня з дисципліни «Державні фінанси» та диплом ІІІ ступеня у студентській олімпіаді «Фінанси і кредит» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування).

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає переможницю і бажає їй успіхів у навчанні та науковій діяльності та подальшого особистісного зростання!

Наукові керівники – д.е.н., професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вікторія Георгіївна Боронос, к.е.н., доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Надія Анатоліївна Дехтяр, Наталія Георгіївна Пігуль, Олена Михайлівна Пахненко.