Фінансова грамотність

15 листопада 2017р. у м. Тростянець Сумської області був проведений семінар для вчителів, які викладають курс «Фінансова грамотність». До участі в семінарі були запрошені викладачі кафедри ФБСС Семеног А.Ю. та Пахненко О.М.

 

У 2017-2018 навчальному році багато шкіл м. Суми та Сумської області долучилися до експерименту щодо впровадження курсу за вибором «Фінансова грамотність», зважаючи на необхідність формування в учнів нового економічного грамотного образу мислення, розвитку навичок, компетентностей та культури раціональної фінансової поведінки.

На обласному семінарі для вчителів, які викладають курс «Фінансова грамотність», доценти кафедри ФБСС Семеног А. Ю. та Пахненко О. М. провели презентацію навчального наочного посібника «Ілюстрований посібник із фінансової грамотності для школярів» та масового відкритого онлайн курсу «Фінансова грамотність для школярів», розміщеного на платформі Екзаменаріум.

Пахненко О. М. ознайомила учасників семінару зі структурою книги «Ілюстрований посібник із фінансової грамотності для школярів» та основними її перевагами при вивченні основ фінансової грамотності: доступність викладу матеріалу; яскраві ілюстрації; максимум цікавої інформації; ігрова форма практичних завдань.

Семеног А. Ю. ознайомив присутніх із можливостями дистанційного освоєння курсу «Фінансова грамотність» та принципами роботи на платформі «Екзаменаріум», продемонстрував роботу інтерактивних тренажерів та використання інтерактивних лекцій в навчальному курсі «Фінансова грамотність для школярів».