Всеукраїнська науково-практична конференція

У листопаді 2016 року кафедрою було започатковано Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи розвитку фінансово-кредитної системи України» з метою стимулювання обміну науковими ідеями та практичним досвідом між науковцями, аспірантами, представниками органів державної влади, фахівцями фінансово-кредитних установ, а також усіх, хто цікавиться проблемами розвитку фінансово-кредитної системи України. Конференція стала продовженням традиції Української академії банківської справи проводити щорічну осінню науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи розвитку банківської системи України».

Мета конференції: професійне обговорення ключових проблем функціонування фінансово-кредитної системи; виявлення проблем і визначення тенденцій розвитку вітчизняної фінансово-кредитної системи; визначення шляхів підвищення ефективності розвитку фінансово-кредитної системи України.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування на чолі із завідувачем, д.е.н., професором Школьник Інною Олександрівною, раді вітати всіх учасників конференції, яка традиційно проходить у листопаді кожного року у стінах нашого університету на кафедрі!

Інформаційний лист
Збірник тез доповідей