НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ В ДОСЛІДНИЦЬКОМУ ІНСТИТУТІ АЛЬФРЕДА КРУПА В М. ГРАЙФСВАЛЬДІ (НІМЕЧЧИНА)

 

З 01.10.2016 р. по 31.10.2017 р. доцент Сисоєва Л.Ю. отримала наукову стипендію і працювала науковим співробітником в дослідницькому інституті Альфреда Крупа в м. Грайфсвальді (Німеччина). Доцент кафедри мала можливість проводити дослідження в рамках наукового проекту на тему “Європейська інтеграція в контексті економічних і політичних трансформацій в регіоні”. Основна мета – дослідження фінансової трансформації України в умовах посилення євроінтеграційних процесів.

Під час своєї наукової діяльності в Німеччині Сисоєва Л.Ю. брала участь в міжнародних симпозіумах і лекціях. Так, зокрема, 17 травня 2017 р. Сисоєва Л. Ю. виступила перед науковою спільнотою з відкритою доповіддю на тему “Financial Integration and Economic Growth in Europe: Convergence or Divergence?” Після якої відбулася жвава дискусія щодо впливу фінансової інтеграції на економічний розвиток країн ЄС і України.

https://www.wiko-greifswald.de/fellows/alfried-krupp-fellows-programm/fellows-finden/2016-2017/sysoyeva-associate-professor-phd-larysa/

В рамках шорічного німецького проекту в м. Грайфсвальді, а саме - 22. літньої школи “Ukrainikum” для студентів і аспірантів з усієї Європи, Сисоєва Л.Ю. стала ініціатором і організатором першого економічного форуму “Ukraine in Europe: prospects and challenges of economic and social integration”. Інформацію щодо проведеного заходу розповсюджували окремі німецькі ЗМІ, зокрема, газета “Ostsee-Zeitung”.

http://www.ostsee-zeitung.de/Vorpommern/Greifswald/Euromaidan-in-der-Sackgasse

10 липня 2017 р. на запрошення Центру ім. Жана Моне в Вільному Університеті м. Берлін Сисоєва Л.Ю. провела семінар на тему “Financial market integration in the enlarged EU: Impact on the stability of the European banking system” для студентів, аспірантів і викладачів університету.

http://www.jmc-berlin.org/new/index.php