22-24 жовтня 2019 р. в рамках програми академічної мобільності «Erasmus+» між Cумським державним університетом і Університетом м. Фрайберга, а також отриманого грантового фінансування на 2019-2020 рр. між кафедрою фінансів і інвестицій (Університет м. Фрайберга) і кафедрою фінансів, банківської справи і страхування (СумДУ) відбудеться візит декана економічного факультету, завідувача кафедрою фінансів і інвестицій, професора А. Хорша.

В рамках візиту студенти спеціальності «Банківська справа», «Фінанси», «Міжнародна економіка» відвідають курс лекцій і семінарських занять за наступними темами: «The rationale of banking regulation», «Linking banking regulation and rating», «Linking banking regulation and the regulation of credit rating companies».

23.10.2019 р., о 14.00, в ауд.201 (Конгрес-центр СумДУ), відбудеться відкрита лекція з теми «The proportionality of banking regulation», Prof. A.Horsch (TU Bergakademie Freiberg). По закінченню якої плануються проведення дискурс панелі «Regulation, de-regulation, re-regulation, over-regulation?» Запрошуються студенти, аспіранти, науковці, які досліджують тенденції і розвиток банківського регулювання в Україні, Німеччині, країнах Європейського Союзу.

Координатор проекту від СумДУ - доцент кафедри фінансів, банківської справи і страхування Сисоєва Л.Ю. (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

План лекційних і семінарських занять